OGŁOSZENIA PARAFIALNE

22.03.2020r.

 

1. IV Niedziela Wielkiego PostuNiedziela Radości, choć w smutnym czasie.

2. Kolekta jest na potrzeby naszej archidiecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary!

3. Oprócz wytycznych państwowych obowiązują nas następujące komunikaty i zarządzenia kościelne, które są do wglądu na głównej stronie internetowej parafii oraz w rozdziale: aktualności, nowości, a także: listy i komunikaty. Znajdziemy tam również Modlitwę do Matki Bożej Piekarskiej – Lekarki, którą odmawiajmy w czasie rodzinnych modlitw. Aktualne zarządzenia będą też w gablotce, tej przy kościele. Nie jest wykluczone, że taki stan rzeczy zostanie przedłużony na dalsze tygodnie, jeśli będzie taka potrzeba.

4. Paschaliki Caritas 2020 są do nabycia w tyle kościoła, a w tygodniu w zakrystii. Cena – 5 złotych. Dochód jest oddany Caritas Polska. Proszę nie pytać o paschaliki na probostwie.

5. Przypominamy, iż kancelaria parafialna jest nieczynna. Sprawy załatwiamy telefonicznie i przychodzimy po odbiór gotowego dokumentu.

6. Gość Niedzielny. Został wstrzymany jego kolportaż w parafiach. Jest dostępny drukiem w kioskach i w darmowej wersji elektronicznej z możliwością druku pod adresem: e.gosc.pl. Można tez zamówić prenumeratę pocztową – tel.: 326088083 lub www.igomedia.pl.

7. W środę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

8. Komunikat parafialny:

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA WYTYCZNE PAŃSTWOWE I KOŚCIELNE, NA ZAMÓWIONE MSZE ŚWIĘTE NIECH PRZYJDZIE TYLKO RODZINA ORAZ INNE OSOBY, POD WARUNKIEM ŻE LICZBA WSZYSTKICH ZGROMADZONYCH NIE PRZEKROCZY 50 OSÓB. POZOSTALI WIERNI PROSZENI SĄ O KORZYSTANIE Z DYSPENSY OD UCZESTNICTWA WE MSZY NIEDZIELNEJ. WIĘKSZOŚĆ MSZY BĘDZIE BEZ ORGANÓW. JESTEM DO DYSPOZYCJI PARAFIAN POD NR. PARAFILNYM 324562174. PROSZĘ O INFORMACJE O PARAFIANACH POTRZEBUJĄCYCH W TYM TRUDNYM CZASIE JAKIEJKOLWIEK POMOCY. MUSIMY PRZETRZYMAĆ TEN TRUDNY CZAS W SPOKOJU I ROZTROPNYM DZIAŁANIU. ZACHĘCAM WAS DO MODLITWY W NASZYCH DOMACH WZYWAJĄC POMOCY MATKI BOŻEJ PIEKARSKIEJ – SZCZEGÓLNIE O 20:3O. KORZYSTAJMY Z TRANSMISJI MSZY ŚWIĘTYCH ZA POŚREDNICTWEM RADIA I TELEWIZJI LUB TRANSMISJI MSZY Z WIELU PARAFII ZA POMOCĄ KAMER INTERNETOWYCH Z FUNKCJĄ GŁOSU.

WSZELKIE KOMUNIKATY ZNAJDZIECIE NA STRONIE PARAFII ORAZ BĘDĄ UMIESZCZANE W GABLOTCE PRZY KOŚCIELE. SZCZĘŚĆ BOŻE! WASZ PROBOSZCZ ADAM ZAKRZEWSKI

Twoja krew

Dołącz do nas !

Msza św. gregoriańska

II Synod Archidiecezji Katowickiej

Radio Opoka.fm

Synod Katowice

 

Wirtualna wycieczka do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie

Parafia Kokoszyce

Parafia Rzymsko-Katolicka
 Niepokalanego Serca Maryi
w Kokoszycach
ul. Pałacowa 5, 44-373 Wodzisław Śląski
tel. 032 456 21 74

Konto Bankowe PKO BP o/Rybnik

08 1020 2472 0000 6702 0019 6238

 

Msze święte
- poniedziałek, środa 7.00
-  wtorek,czwartek piątek i sobota 17.00
- niedziele 8,00,10.30,16.00

Gościmy na stronie

Dziś 66

Wczoraj 91

Tydzień 437

Miesiąc 233

Ogółem 326026

Currently are 14 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions