GŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

19.01.2014r.

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na ogrzewanie naszego kościoła. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.

2. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tych dniach w modlitwie, a także ofiarując swoje cierpienia, powierzajmy Panu Bogu sprawę dialogu ekumenicznego oraz wzajemnej jedności chrześcijan w Jezusie Chrystusie.

3. Dzisiaj o godz. 15.30 odprawimy Nieszpory kolędowe. Serdecznie zapraszamy.

4. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. zapraszamy na „Opowieści Bożonarodzeniowe po Śląsku” - koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Jacka i Mirosława Glaclów. Serdecznie zapraszamy.

5. Obchody Liturgiczne Tygodnia:
Wtorek – Wspom. św. Agnieszki, dz. i męcz.
Piątek – Wspom. św. Franciszka Salezego, bpa i dK
Sobota – Święto Nawrócenia Św. Pawła, Apostoła

6. W poniedziałek o godz. 18.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych.

7. Zakończyły się odwiedziny duszpasterskie. Wszystkim, którzy przyjęli kolędę pragnę w imieniu własnym i ministrantów podziękować za okazaną życzliwość i gościnę, oraz za złożone ofiary na remont naszego kościoła.

8. Młodzież uczestnicząca w spotkaniach KSM zwraca się z prośbą do naszych parafian o pomoc w akcji zakupu sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci niepełnosprawnych przez zbiórkę nakrętek z plastikowych butelek. Każdy kto pragnie wziąć udział w tej akcji może zostawić swój adres w specjalnie przygotowanej skrzynce kontaktowej znajdującej się pod chórem kościoła, a młodzież odbierze zebrane zakrętki od ofiarodawcy. Taka zbiórka będzie prowadzona pod koniec każdego miesiąca. Z góry Bóg zapłać za okazaną pomoc.

9. Bóg zapłać wszystkim, którzy składają ofiary na remont naszego kościoła.

10. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, a szczególnie Gościa Niedzielnego i
     Małego Gościa Niedzielnego.