29.12.2013r.

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.

2. Dzisiejsza niedziela ukazuje nam Świętą Rodzinę jako wzór do naśladowania. Całe Pismo Święte chwali i propaguje rodzinę jako idealny sposób na przeżycie swojej egzystencji w zgodzie z naturą i Bożymi przykazaniami. Rodzina jest naprawdę święta. O nią się dba. Prawo ją chroni. Dla każdego wierzącego wyrazem troski o rodzinę jest również codzienna modlitwa za swoją rodzinę. Przez przykład Świętej Rodziny, uczmy się sztuki budowania więzi opartych na prawdziwej miłości.

3. Obchody Liturgiczne Tygodnia:
Wtorek – Wspom. św. Sylwestra, pap
Środa – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
Czwartek – Wspom. świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu,
bpów i dK
Piątek  – Wspom. Najświętszego Imienia Jezus

4. We wtorek przypada ostatni dzień roku 2013. O godz. 16.00 odprawimy Mszę św. dziękczynną i nabożeństwo ekspiacyjne połączone z rocznym sprawozdaniem duszpasterskim. Będzie również można uzyskać odpust zupełny

5. W środę przypada 1 stycznia 2014 roku. W tym dniu obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy dzień Modlitw o Pokój. Kolekta przeznaczona będzie na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty. Okazja codziennie przed Mszą św.

7. W piątek odwiedzimy z posługą sakramentalną starszych oraz chorych parafian. Początek odwiedzin o godz. 8.30. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.

8. W roku 2014r. będziemy obchodzili 180 rocznicę istnienia szkoły w Kokoszycach. W środę 8.01.2014r. na uroczystej Mszy św. o godz. 10.00 podziękujemy Bogu i ludziom za dar zdobytej wiedzy i wychowania dla wielu pokoleń mieszkańców Kokoszyc. W czasie uroczystości jubileuszowych odbędzie się poświęcenie sztandaru oraz nadanie szkole imienia KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO. Jest to okazja do świętowania dla całej społeczności Kokoszyc. Na to wielkie święto dyrekcja szkoły, uczniowie oraz organizatorzy uroczystości jubileuszowych zaprosili licznych gości, nie może więc zabraknąć nas - wychowanków szkoły i mieszkańców Kokoszyc. Już teraz zarezerwujmy sobie czas aby wziąć udział w tych ważnych wydarzeniach.

9. Bóg zapłać wszystkim, którzy składają ofiary na remont naszego kościoła.

Tydzień 1985