Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tksoftpl/domains/kokoszyce.net/public_html/parafia/templates/parafia3/functions.php on line 205
REKOLEKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
21.02.2010r.

1.Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.

2.Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Serdecznie witamy ks. Zbigniewa Dudka , kustosza Repliki Całunu Turyńskiego, który poprowadzi tegoroczne ćwiczenia rekolekcyjne. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa w posłudze głoszenia Słowa Bożego. Rekolekcje potrwają do środy i zakończą się Mszą św. ze specjalnym błogosławieństwem rekolekcyjnym. W tym dniu odbędzie się kolekta jako wyraz naszej wdzięczności za głoszone Słowo Boże, którą ks. rekolekcjonista  przeznacza na potrzeby związane z głoszeniem jeszcze zbyt mało poznanej prawdy o cierpieniu Zbawiciela, które przyniosło nam wyzwolenie z mocy zła i dało radość nieba.

3.Niedziela dzisiejsza jest obchodzona jako Niedziela Trzeźwości. Modlimy się za tych, którzy tkwią w nałogu pijaństwa oraz za ich rodziny, prosząc Boga o uwolnienie  z uzależnienia. Z tyłu kościoła w kaplicy Chrystusa Frasobliwego znajduje się Parafialna Księga Trzeźwości. Wpisując się do księgi podejmujemy trzeźwość czasową lub stałą jako bardzo konkretny dar złożony Bogu w intencji uzależnionych od nałogów.

4.Dzisiaj o godz. 15.30 odprawimy pierwsze w tegorocznym poście Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zachęcamy do licznego udziału.

5.Obchody Liturgiczne Tygodnia:
Poniedziałek – Święto Katedry św. Piotra Apostoła

6.W piątek o godz. 16.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, a godz.. 16.20 na Drogę Krzyżową. Droga Krzyżowa  będzie  również po rannej Mszy św. Zalecki za zmarłych na Drogę Krzyżową można składać w zakrystii.

7.W przyszłą niedzielę – II Wielkiego Postu, odbędzie się przed kościołem
     tradycyjna zbiórka pieniężna na Krajowy Fundusz Misyjny.

8.  Bóg zapłać wszystkim, którzy składają ofiary na remont naszego
     kościoła.