OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
10.06.2012r.1.    Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Wydziału Teologicznego UŚ. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.

2.    Dzisiaj o godz. 15.30 odprawimy Nabożeństwo Eucharystyczne. Serdecznie zapraszamy.

3.    Obchody Liturgiczne Tygodnia:
·    Poniedziałek – Wspom. Barnaby, Apostoła
·    Wtorek _ Wspom. bł. Józefa Czempiela i Emila Szramka, prezb. i Tow., męcz.
·    Środa – Wspom. św. Antoniego z Padwy, prezb. i dK
·    Czwartek – Wspom. bł. Michała Kozala, bpa i męcz.
·    Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z okazji uroczystości
nie obowiązuje post.
·    Sobota – Wspom. Niepokalanego Serca Maryi 

4.    W czwartek o godz. 17.00 zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną. Prosimy rodziców aby przypomnieli o tym swoim dzieciom.

5.    W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. O godz. 16.30 odprawimy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i uczcimy relikwie św. Faustyny.

6.    W przyszłą niedzielę 17.06. nasza parafia będzie przeżywała Uroczystość Odpustową ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty, okazja codziennie przed Mszą św. Dzieci Komunijne w swoich strojach oraz małe dzieci zapraszamy na Sumę Odpustową do sypania kwiatów.

7.    W niedzielę 17.06. o godz. 15.00 w Domu Parafialnym w Pszowie odbędzie się Dzień Skupienia dla narzeczonych. Zaś w piątek 15.06. o godz. 18.00 i w sobotę 16.06. o godz. 17.00 odbędą się nauki przedślubne. Przewidziana jest spowiedź i Msza św.

8.    Pragnę podziękować wszystkim, którzy przygotowali ołtarze uroczystości Bożego Ciała, tym którzy udekorowali domy oraz trasę przejścia procesji. Dziękuję również małym dzieciom sypiącym kwiaty, służbie liturgicznej, strażakom oraz pocztom sztandarowym, a także wszystkim parafianom za liczny udział w tegorocznej procesji Bożego Ciała.

9.    W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje Mszalne, które zostaną odprawione przez księży na urlopie, w czasie wakacji. 

10.    Bóg zapłać wszystkim, którzy składają ofiary na remont naszego kościoła.

11.    Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, a szczególnie Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.