"Bądź jak Jezus” to potężny ekumeniczny, rodzinny, ewangelizacyjny koncert muzyki chrześcijan. Impreza będzie miała miejsce 3 czerwca w czwartek (wolny, katolickie święto Ciała i Krwi Pańskiej) na Polach Marsowych w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie. Na scenie wystąpią: Trąbki Jerycha, New Day, Magda Anioł, Full Power Spirit, Filadelfia Band, Arka Noego i TGD.

Największe Kościoły i wspólnoty chrześcijańskie działające na terenie Polski spotkają się w jednym miejscu po to, żeby dać wyraz swojej wiary, nie zabraknie jednak ciepłej rodzinnej atmosfery i naturalnej radości.

Człowiek wierzący to nie archaicznie myślący konserwatysta, ale pełen nowoczesności i racjonalizmu człowiek, który w tym wszystkim nie boi się mówić, że Bóg istnieje, że Bóg jest Stworzycielem i że tylko Jemu jako Bogu podlega. Taka osoba, jest przez Boga kształtowana na jednostkę nieprzeciętną, przepełnioną radością i miłością bliźniego. Celem koncertu jest ukazanie i ukierunkowanie na Jezusa Chrystusa wszystkich, którzy będą odbiorcami programu tego niezwykłego wydarzenia.

Podczas imprezy obecni będą też przedstawiciele wydawnictw chrześcijańskich, a także stoiska poszczególnych kościołów, dzięki czemu będzie można nie tylko zakupić ciekawe materiały jak książki czy płyty CD i DVD, ale także porozmawiać sam na sam z ciekawymi ludźmi.

Koncert „Bądź jak Jezus” wspiera również swoim honorowym patronatem Abp Metropolita Katowicki Damian Zimoń.

Żródło http://opoka.tv/badzjakjezus/

Spot TV: czytaj dalej>>>

Twoja krew

Dołącz do nas !

Msza św. gregoriańska

II Synod Archidiecezji Katowickiej

Radio Opoka.fm

Synod Katowice

 

Wirtualna wycieczka do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie

Parafia Kokoszyce

Parafia Rzymsko-Katolicka
 Niepokalanego Serca Maryi
w Kokoszycach
ul. Pałacowa 5, 44-373 Wodzisław Śląski
tel. 032 456 21 74

Konto Bankowe PKO BP o/Rybnik

08 1020 2472 0000 6702 0019 6238

 

Msze święte
- poniedziałek, środa 7.00
-  wtorek,czwartek piątek i sobota 17.00
- niedziele 8,00,10.30,16.00

Gościmy na stronie

Dziś 249

Wczoraj 460

Tydzień 3060

Miesiąc 6373

Ogółem 443542

Currently are 28 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions