Grupy parafialne Dzieci Maryi

+ Odeszli do Ojca +

Wczoraj-Dziś

Pismo Święte on-line

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

02.01.2022r.

1. II Niedziela po Bożym Narodzeniu. Trwamy w radości tego wspaniałego Święta. Za tydzień w Święto Chrztu Pańskiego zakończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia, ale kolędy będziemy śpiewać do dnia Matki Bożej Gromnicznej w którym poświęcimy świece naszym dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.

2. Nadal zachowujmy wszystkie nakazane praktyki bezpieczeństwa związane z pandemią: Limit osób - 30% miejsc, zdezynfekowane dłonie, maseczka na ustach i nosie, zachowanie możliwego odstępu (3 os. w ławce).

3. Kontynuujemy odprawianie Mszy św. kolędowych. Kto nie może przyjść w wyznaczonym terminie niech wybierze inny, dla siebie dogodny.

4. Kolekta tej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Kontynuując podziękowanie skierowane do parafian w Sylwestra, dziękuję kolejny raz za to, że utrzymujecie funkcjonowanie parafii (głównie wszelakie rachunki, głównie za energię) i jej remonty (ostatnio dokończenie budowy kaplicy, malowanie i renowacja posadzki), a także wspieracie wiele dzieł ogólnokościelnych: archidiecezję (6 kolekt), Seminarium (4 kolekty), Misje (2 kolekty i 3 zbiórki), uczelnie katolickie (5 kolekt) i wszelkie fundusze miłosierdzia (2 kolekty i kilka zbiórek, ponadto ofiary przy zakupie paschalików i świec CARITAS). Wspomagamy też: Zakony, Ziemię Świętą, Stolicę Apostolską, Fundusz Obrony Życia, Fundusz Stypendialny i oddajemy jałmużnę postną. Mamy swój udział w budowie nowego kościoła. Bóg zapłać za każdą ofiarę na Kościół!

5. Dziękujemy za piękne przygotowanie kościoła do Świąt Bożego Narodzenia i ofiarodawcom za piękne choinki.

6. W czwartek świętujemy Uroczystość Trzech Króli. Będziemy się modlić za świat misyjny. Kolekta będzie przeznaczona na cele misyjne.

7. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca.

8. W przyszłą niedzielę będzie kolekta parafialna. 16. stycz. na archidiecezję.

 

Twoja krew

Dołącz do nas !

Msza św. gregoriańska

II Synod Archidiecezji Katowickiej

Radio Opoka.fm

Synod Katowice

 

Wirtualna wycieczka do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie

Parafia Kokoszyce

Parafia Rzymsko-Katolicka
 Niepokalanego Serca Maryi
w Kokoszycach
ul. Pałacowa 5, 44-373 Wodzisław Śląski
tel. 032 456 21 74

Konto Bankowe PKO BP o/Rybnik

08 1020 2472 0000 6702 0019 6238

 

Msze święte
- poniedziałek, środa 7.00
-  wtorek,czwartek piątek i sobota 17.00
- niedziele 8,00,10.30,16.00

Gościmy na stronie

Dziś 49

Wczoraj 1430

Tydzień 5198

Miesiąc 16721

Ogółem 645378

Currently are 9 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions