OGŁOSZENIA PARAFIALNE

19.01.2020r.

 1. II Niedziela Zwykła. Od wczoraj trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan i potrwa do soboty 25. stycznia. Dziś o 15:3o odprawimy nabożeństwo z modlitwą prośby, zgodną z wolą samego Pana Jezusa: „aby, nastała Jedna Owczarnia i Jeden Pasterz. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym znajdziemy artykuł: Dlaczego należy się modlić o jedność chrześcijan.

2. W naszych wspólnych modlitwach pamiętajmy o dzieciach w czasie ich ferii zimowych. Do końca ferii zapraszamy dzieci do udziału w różnych zajęciach w świetlicy OSP. Bliższych informacji na ten temat udziela Pani Zofia Widenka, tel. 796421425.

3. Kolekta obecnej niedzieli jest przeznaczona na naszą archidiecezję, a dokładnie na funkcjonowanie instytucji zaangażowanych w apostolstwo słowa. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom wspomagającym lokalny katowicki Kościół! Za tydzień będzie kolekta parafialna. Następnie, 2.02: na zakony kontemplacyjne i 9.02: ponownie na potrzeby archidiecezji, tym razem na utrzymanie, remonty i działalność domów rekolekcyjnych.

4. Gość Niedzielny zamieszcza m.in: Bóg albo Ego – człowiek, kiedy nie adoruje Boga, ma skłonność do adoracji siebie; Skąd się bierze pokój serca?; O pasjach Dawida Kubackiego. Jest też przepis na doskonały domowy chleb.

5. Mały Gość Niedzielny – lutowy numer – dołącza dodatek z krzyżówkami, łamigłówkami i zagadkami. Znajdziemy też plakat z Dawidem Kubackim.

6. Od soboty odbywać się będą zgłoszone dotychczas kolędy dodatkowe. Dziękuje za serdeczne zaproszenia i do zobaczenia w ustalonym czasie.

7. Najbliższy obchód chorych będzie w I czwartek, I piątek i I. sobotę lutego.

8. Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca MAZOWSZE, po długiej przerwie będzie kolędował w katowickiej katedrze 25 stycznia o godz. 19:oo. To wielka okazja dla nas, by tam być. Mazowsze należy do największych na świecie zespołów artystycznych. Starsi to wiedzą - młodsi niekoniecznie. Koncert ten jest bezpłatny.

9. Od grudnia 2019 została uruchomiona platforma cyfrowa zapisów internetowych dla narzeczonych przygotowujących się do ślubu. Ma ona na celu ułatwić narzeczonym sprawne odnajdywanie dogodnych miejsci terminów nauk przedmałżeńskich oraz spotkań w poradni życia rodzinnego. Adres poniżej:

10. Od 12 do 20 września będą w naszej parafii MISJE ŚWIĘTE.

Twoja krew

Dołącz do nas !

Msza św. gregoriańska

II Synod Archidiecezji Katowickiej

Radio Opoka.fm

Synod Katowice

 

Wirtualna wycieczka do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie

Parafia Kokoszyce

Parafia Rzymsko-Katolicka
 Niepokalanego Serca Maryi
w Kokoszycach
ul. Pałacowa 5, 44-373 Wodzisław Śląski
tel. 032 456 21 74

Konto Bankowe PKO BP o/Rybnik

08 1020 2472 0000 6702 0019 6238

 

Msze święte
- poniedziałek, środa 7.00
-  wtorek,czwartek piątek i sobota 17.00
- niedziele 8,00,10.30,16.00

Gościmy na stronie

Dziś 112

Wczoraj 510

Tydzień 622

Miesiąc 4705

Ogółem 349579

Currently are 16 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions