KOLĘDA W KOKOSZYCACH
ROK LITURGICZNY 2016
LP.
|
DATA
|
DZIEŃ
|
GODZ.
|
ULICA I NUMERY
|
KIERUNEK TRASY
|
1
|
29 listopada
|
Niedziela
|
13:oo
|
Gagarina parzyste 28 – 2 (nieparzyste)
|
Tomas - Szymura
|
2
|
5 grudnia
|
Sobota
|
10:oo
|
Osadnicza
|
Od cmentarza do końca
|
3
|
6 grudnia
|
Niedziela
|
13:oo
|
Młodzieżowa 35 – 13
|
Od szkoły do Pszowskiej
|
4
|
12 grudnia
|
Sobota
|
10:oo
|
Młodzieżowa 4 - 54
|
Od Pszowskiej – kier. Zawada Ks. Szwedy
|
5
|
13 grudnia
|
Niedziela
|
13:oo
16:oo |
Pałacowa
Matki Teresy |
30 – 38
Od nr. 1 od Pszowskiej |
6
|
19 grudnia
|
Sobota
|
10:oo
15:oo
|
Oraczy 43c; 45a-c; 49a;63a;69c ze Zdrojową.
Oraczy 83 - 117 wraz z 106. Na koniec 107-d
|
Tylne domy Oraczy ze Zdrojową i dalej do końca Oraczy.
O 13.30 – 15.oo przerwa godzinna na Mszę św. jubileuszową.
|
7
|
20 grudnia
|
Niedziela
|
13:oo
|
Norwida
|
Od początku
|
8
|
27 grudnia
|
Niedziela
|
13:oo
|
Osadnicza 3 i 4; Pałacowa 25 – 5 (nieparzyste)
|
Od autosalonu do probostwa
|
9
|
28 grudnia
|
Poniedziałek
|
10:oo
|
Olszyny 71 – 82a; Oraczy 1; Pałacowa 48 i 50
Oraczy 3 – 15; Oraczy 12 - 6 |
Początek: Pani Sorek i domy sąsiednie. Później od Oraczy 1 w kier. Młodzieżowej.
|
10
|
29 grudnia
|
Wtorek
|
10:oo
|
Olszyny 2; 4; 6A; 6; 8; 8A
|
Trzy bloki od nr. 2
|
11
|
30 grudnia
|
Środa
|
10:oo
|
Oraczy 75 – 17 (nieparzyste jedna strona).
oprócz domów z trasy nr 6 - Oraczy-Zdrojowa
|
Od rodziny Antończyk do Młodzieżowej
|
12
|
31 grudnia
|
Czwartek
|
10:oo
|
Wesoła
|
Od początku
|
13
|
2 stycznia
|
Sobota
|
10:oo
|
Pałacowa 2 – 22 (parzyste) Gagarina 9 – 1 (nieparzyste)
|
Od Pszowskiej w kierunku Pałacyku(trasa w kształcie litery „P”)
|
14
|
3 stycznia
|
Niedziela
|
13:oo
|
Dołki - obie strony
|
Od początku–bez przerwy na mszę wieczorną
|
15
|
4 stycznia
|
Poniedziałek
|
14:oo
|
Marii Dąbrowskiej 5a - 47
|
Od stacji benzynowej
|
16
|
6 stycznia
|
Środa
|
13:oo
|
Marii Dąbrowskiej 49 – 53
|
W kierunku Pszowa
|
17
|
7 stycznia
|
Czwartek
|
14:oo
|
Smolna 67 – 49 (nieparzyste)
|
W kierunku Pszowskiej
|
18
|
8 stycznia
|
Piątek
|
14:oo
|
Smolna 58– 46
(parzyste)
|
W kierunku Pszowskiej
|
19
|
9 stycznia
|
Sobota
|
10:oo
|
Smolna 43 – 5 (nieparzyste)
|
Do Pszowskiej
|
20
|
10 stycznia
|
Niedziela
|
13:oo
17.oo |
Smolna 38 - 20;
Smolna 18 – 8 (parzyste) |
Do Pszowskiej z przerwą na mszę św. Po mszy św. od godz. 17
|
21
|
11 stycznia
|
Poniedziałek
|
14:oo
|
Parkowa 39 – 2a
|
W kierunku cmentarza
|
22
|
13 stycznia
|
Środa
|
14:oo
|
Pszowska 329 – 353d (nieparzyste)
Pszowska 350 – 330 (parzyste)
|
W kier. Pszowa, po czym od Słonecznej W kier. kościoła (trasa w kształcie litery „U”)
|
23
|
14 stycznia
|
Czwartek
|
14:oo
|
Pszowska 243 - 219
|
Od autosalonu w kierunku Wodzisławia Śl.
|
24
|
15 stycznia
|
Piątek
|
14:oo
|
Pszowska 312 – 292
|
Od Pszowa w kier. Dołków
|
25
|
16 stycznia
|
Sobota
|
10:oo
|
Pszowska 305-253 (nieparzyste)
|
Od stacji benzynowej do autosalonu
|
26
|
17 stycznia
|
Niedziela
|
13:oo
|
Oraczy 68a – 14
|
Do Młodzieżowej – bez przerwy na mszę
|
27
|
18 stycznia
|
Poniedziałek
|
14:oo
|
Pszowska 280 - 244
|
Od Dołków do Norwida
|
28
|
19 stycznia
|
Wtorek
|
14:oo
|
Pszowska 242 - 214
|
Od Norwida w kierunku miasta
|
29
|
20 stycznia
|
Środa
|
14:oo
|
Młodzieżowa 109 – 49 (nieparzyste)
|
Od Zawady do szkoły
|
30
|
21 stycznia
|
Czwartek
|
14:oo
18:oo |
Młodzieżowa 62 – 112
Ks. Szwedy 14 – 6 oraz Młodzieżowa 116 - 122 |
Od Ks. Szwedy w kier. Zawady,Po mszy św. - ul. Ks. Szwedy oraz 116 - 122
|
31
|
22 stycznia
|
Piątek
|
14:oo
18:oo |
Dodatkowa
|
Według zgłoszeń.Według zgłoszeń.
|
32
|
23 stycznia
|
Sobota
|
10:oo
|
Sportowa 41-2
|
Od końca
|
33
|
24 stycznia
|
Niedziela
|
13:oo
|
Oraczy 102f - 70
|
Od końca - bez przerwy na mszę wieczorną
|
34
|
25 stycznia
|
Poniedziałek
|
14:oo
|
Strażacka 43 - 7
|
Od końca
|