3.11.2013r.

1.    Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.

2.    Dzisiaj o godz. 15.30 odprawimy Różaniec za zmarłych zalecanych. Serdecznie zapraszamy.

3.    Obchody Liturgiczne Tygodnia:
·    Poniedziałek – Wspom. św. Karola Boromeusza, bpa
·    Sobota – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

4.    Przez wiarę nosimy w sobie nadzieję na szczęśliwą wieczność oraz to, że kiedyś wszyscy będziemy razem wielbić Boga jako Kościół Świętych. My teraz czerpiemy siły z sakramentów, ze stołu słowa Bożego, a przede wszystkim z Eucharystii, która gromadzi nas wokół ołtarza. Zmarli potrzebują naszej pomocy czyli modlitwy. Nie odmawiajmy im tego cennego daru. Do 8 listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować dar odpustu zupełnego przez pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji, spełniwszy pozostałe zwykłe warunki odpustu, to znaczy: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej, odmówienie modlitwy w intencjach wyznaczonych przez papieża i wyzbycie się przywiązania do najmniejszego nawet grzechu. Do czwartku zapraszam do kościoła na różaniec za zmarłych zalecanych.

5.    Od poniedziałku po każdej Mszy św. można zamawiać intencje mszalne na 2014 rok.

6.    W czwartek o godz. 17.00 zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną. Prosimy rodziców aby przypomnieli o tym swoim dzieciom.

7.    W przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka pieniężna na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

8.    Wszystkim parafianom dziękuję za modlitwę i słowa pociechy oraz udział w pogrzebie mojego brata Józefa.

9.    Dziękuję parafianom oraz państwu Kozielskim za pracę przy sprzątaniu liści wokół kościoła i probostwa.

10.Bóg zapłać wszystkim, którzy składają ofiary na remont naszego
kościoła.