Zbliża się kanonizacja bł. Jana Pawła II. Jego słowa i postawa zmieniają nasze życie. Za jego wstawiennictwem wielu otrzymało i wciąż otrzymuje potrzebne łaski. Każdy z nas ma wyjątkową okazję, aby złożyć swoją prośbę, podziękowanie lub postanowienie Janowi Pawłowi II. Niedługo przed Jego kanonizacją zostaną one wydrukowane i zebrane w postaci pamiątkowej Księgi, wykonanej techniką mikrodruku. Księga zostanie złożona w Watykanie jako duchowy dar Polaków podczas uroczystości kanonizacyjnych Papieża Polaka.

Wpisy można przekazywać na kilka sposobów: wpisując je do formularza internetowego na stronie www.iskramilosierdzia.pl , wysyłając SMS-a na nr 70040 (0,61 zł z VAT), e-maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub tradycyjny list na adres Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" (Skwer Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, z dopiskiem: KSIĘGA).

W naszej parafii istnieje możliwość otrzymania papierowego formularza, który można złożyć do specjalnej skrzynki z tyłu kościoła.

Wersja formularza do wydruku  >>>>>>> pobierz<<<<<<<

Różaniec

rozaniecm

Synod News

Wczoraj-Dziś

Tydzień

Wtorek:
wspominamy liturgicznie
Świętego Ojca Pio
Środa:
swoje imieniny obchodzi
Biskup senior Gerard Bernacki.
Czwartek:
wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa.
Sobota:
wspomnienie Św. Wincentego